Imprezy okolicznościowe

Restauracja "Chata za wsią" z wielką przyjemnością poleca swoje usługi w zakresie organizacji wszelkiego typu imprez okolicznościowych.

Mamy świadomość, że przy wyborze miejsca na imprezę decydujące znaczenie ma lokalizacja i dojazd oraz atrakcyjność obiektu. 
"Chata za wsią" może poszczycić się i jednym i drugim...
Umiejscowiona w dogodnym punkcie przy ruchliwej trasie nr 7 w pobliżu Płońska (łatwy dojazd z każdej strony),  jednocześnie w wyjątkowo urokliwym otoczeniu : w okresie letnim obfita zieloność i przestrzeń dookoła obiektu, w zimie natomiast przytulna atmosfera wewnątrz przy rozpalonym kominku...


Jesteśmy w stanie ziścić Państwa marzenia o rodzinnych, kameralnych urodzinach; imieninach w gronie przyjaciół (miejsce do grillowania); wieczorze przedślubnym panien bądź kawalerów a także  z wielką pompą stworzyć niezapomniane przyjęcie weselne (duży parking, ogromny teren zielony, dwie sale wewnątrz oraz możliwość zabawy pod zadaszeniem na zewnątrz a poza tym miła obsługa i oczywiście najsmaczniejsze potrawy w okolicy...)

Jeżeli będą Państwo mieli potrzebę zorganizowania przyjęć religijnych takich jak chrzciny czy komunie, w pełni służymy wyśmienitą kuchnią
 - z uwzględnieniem młodszych, odpowiednim wystrojem wnętrz oraz atrakcyjnym placem zabaw dla dzieci...

Przy rodzinnych aczkolwiek smutnych spotkaniach postaramy się stworzyć klimat umiaru, spokoju i zadumy...

Restauracja jest także do dyspozycji przedsiębiorców i firm. Możecie Państwo u nas miło spędzić czas na luźnym evencie firmowym, uczestniczyć w spotkaniach integracyjnych lub spotkać się biznesowo. Oferujemy smaczne dania obiadowe, desery oraz całą gamę różnego rodzaju napojów...Więcej zdjęć:

Copyright © 2012 webcover | Polityka Prywatności